Podsumowanie Niedzieli

W dniu wczorajszym nasza drużyna dwukrotnie wystąpiła w roli gospodarza. Od godz. 10:00 na stadionie przy ul. Parkowej mogliśmy obserwować inauguracyjne zmagania w ligowym turnieju Juniora E1, poniżej wyniki oraz strzelcy Pomezanii:

Pomezania - Grom Nowy Staw 3:1 (Bury x2, Zajączkowski)
Pomezania - Wisła Drewnica 3:1 (Tosik x2, Chełkowski)
Pomezania - Orły Tczew 7:1 (Syzdół x2, Tosik, Bajkowski, Chełkowski, Maciąg, sam)
Pomezania - KS czernin 1:1 (Bajkowski)

Pomezania: Hoffman, Bury, Dziedzic, Syzdół, Zajączkowski, Chełkowski, Tosik, Królak, Bajkowski, Gliga, Czerniak, Maciąg.

O godz. 15:00 w drugiej kolejce ligi Junior D2 podejmowaliśmy na stadionie przy ul. Toruńskiej zespół Gryfa Tczew. Przypominamy iż w tych rozgrywkach nasza drużyna rywalizuje w starszej grupie wiekowej, co ewidentnie było widoczne jeśli chodzi o warunki fizyczne we wczorajszym spotkaniu. Mimo iż nasi chłopcy zdecydowanie odstawali fizycznością to atuty piłkarskie były po naszej stronie. Mimo iż ostatecznie Pomezania wygrała tylko jedną bramką, przez większość spotkania kontrolowaliśmy i prowadziliśmy grę.

Pomezania - Gryf Tczew 4:3 (2:2)  (Apa, Wiśniewski, Hynek, Zajączkowski)

Pomezania: Karaszewski, Koźbiał, Hynek, Śpiewak, Starzec, Baranowski, Apa, Szymczak, Maciąg, Wiśniewski, Bajkowski, Chełkowski, Zajączkowski, Tosik.

Chciałbym pogratulować wszystkim zawodnikom zaangażowania, bardzo dobrej gry i realizacji zadań. Dzięki możliwości rywalizacji na dwóch poziomach rozgrywek w dniu wczorajszym na boiskach mogliśmy zobaczyć aż 22 zawodników naszej grupy, dzięki czemu robimy kolejny duży krok w przód...

Podziękowania należą się również dla rodziców za pomoc techniczną, jak i doping. Za tydzień czekają nas kolejne emocje, w lidze D2 udamy się do Starogardu na mecz ze zdecydowanym faworytem rozgrywek Beniaminkiem Starogard (sobota godz. 13:00 ul. Zblewska) , natomiast w lidze E1 rywalizować będziemy w Nowym Stawie (dokładny termin podam w tygodniu).