Płatności

W związku z zaległościami odnośnie składek treningowych w naszej grupie przypominamy o obowiązku miesięcznej opłaty w wysokości 50zł (to ok 4zł za 1,5 godzinny trening), nie licząc meczów. Składki można uiszczać u Pani skarbnik lub wygodniej i preferujemy wpłaty na konto:

Poniżej dane do rachunku: Płatności za składki treningowe prosimy kierować do 15-go każdego miesiąca na rachunek bankowy: 69 2030 0045 1110 0000 0397 4990 MOP Pomezania Malbork, ul.Toruńska 60, 82-200 Malbork (tytułem: Imię i Nazwisko zawodnika oraz rocznik i miesiąc, za który wpłacamy).

O wszelkich zaległościach można dowiedzieć się u Pani skarbnik. W przypadku gorszej sytuacji materialnej można wystosować podanie do klubu o zmniejszenie lub zniesienie z obowiązku składki treningowej.