Powołania na niedzielę

W najbliższą niedzielę (18.09) nasza drużyna dwukrotnie wystąpi w roli gospodarza. O godz. 10:00 na stadionie przy ul. Parkowej zainaugurujemy rozgrywki w lidze E1 (rocznik 2006). Powołani: Hoffamn, Bury, Dziedzic, Syzdół, Zajączkowski, Chełkowski, Tosik, Królak, Bajkowski,  Gliga, Czerniak. Obowiązują czarne spodenki, białe getry, ochraniacze, legitymacja szkolna. Zbiórka na miejscu o godz. 9:15. (Czwórkę chętnych rodziców powołanych dzieci proszę o przeniesienie jednej bramki z ul. Toruńskiej na parkową, osoby chętne proszę o informacje na dzisiejszym treningu)

O godz. 15:00 w drugiej kolejce ligi D2 (rocznik 2005) nasza drużyna na stadionie przy ul. Toruńskiej podejmować będzie Gryf Tczew. Powołani: Koźbiał, Karaszewski, Hynek, Śpiewak, Starzec, Baranowski, Apa, Szymczak, Maciąg, Wiśniewski, Bajkowski. Zbiórka godz. 14:00 ul. Toruńska. - Obowiązują: ochraniacze, legitymacja.

Jeden lub dwóch zawodników z porannego turnieju zostanie dodatkowo powołanych na mecz z Gryfem, decyzja zapadnie bezpośrednio po turnieju.

Na zbiórki zawodników obowiązuje wyjściowy strój klubowy, dostosowany do aury (dres/ortalion).