NIezbędnik obozowy

W najbliższy wtorek (01.08) o godz. 10:30 wyjeżdżamy na obóz letni do Iławy. Poniżej niezbędne informacje dla zawodników i rodziców:

Lista niezbędnych rzeczy które należy zabrać na obóz:

DOKUMENTY: -Legitymacja szkolna.

SPRZĘT SPORTOWY: -PIŁKA ! -Dres klubowy -Czarna kurtka ortalionowa -Biały T-shirt -Ochraniacze -Stroje do treningów (minimum 2 dowolne komplety) -Getry (2 pary) -Obuwie treningowe 2 pary (korki, turfy)

INNE: --Kieszonkowe (w podpisanej kopercie) -Leki oraz rozpiskę z dawkowaniem (godzina, nazwa leku, dawka) NIE ZABIERAMY NA DROGĘ ŻADNYCH SŁODYCZY, CHIPSÓW, GAZOWANYCH NAPOJÓW.

Główne zasady : Jedziemy na obóz PIŁKARSKI, a nie na kolonie czy biwak !!! 1. Sprzęt elektroniczny, każdy może zabrać na własną odpowiedzialność (nie ma potrzeby brać nic innego poza telefonem). Trenerzy nie będą pilnowali, szukali i ponosili odpowiedzialności w przypadku gdy coś komuś zginie lub zostanie skradzione. 2. Telefony będą do dyspozycji chłopców max 1 godz dziennie. W pozostałych godzinach telefony będą wyłączone. W sprawach pilnych można kontaktować się z trenerem (tel. 518 823 495). odbiorę jak tylko będzie to możliwe :) 3. Zawodnik, który nie będzie się odpowiednio odżywiał będzie odsunięty od treningów. 4. Zawodnik, który złamie (przedstawiony po przyjeździe) regulamin obozu wraca do domu (rodzice odbierają dziecko z obozu na własny koszt). POZOSTAŁE SPRAWY PRZEKAŻĘ ZAWODNIKOM PO PRZYJEŹDZIE. Zbiórka we wtorek (01.08) godz. 10:30 na parkingu pod Inter Marche (osiedle południe)

Poniżej lista niezbędnych rzeczy które należy zabrać na obóz: DOKUMENTY: -Legitymacja szkolna - SPRZĘT SPORTOWY: -Dres klubowy -Czarna kurtka ortalionowa -T-shirt "Biało-Zilona Przyszłość" -Komplet meczowy (żółta koszulka + czarne spodenki + getry) -Ochraniacze -Stroje do treningów (minimum 2 dowolne komplety) -Getry (2 pary) -Obuwie treningowe 2 pary (korki, halówki) UBRANIA: -Bielizna na każdy dzień (koszulka, skarpetki, majtki) -Buty do chodzenia (inne niż do trenowania) -Czapka z daszkiem (Obowiązkowo!) -Ciepła bluza (np. polar) -Klapki -Kąpielówki HIGIENA: -Ręczniki (2 duże) -przybory toaletowe (żel pod prysznic, szampon, szczoteczka i pasta do zębów, małe mydło) INNE: - Zgrzewka małej wody niegazowanej. -Kieszonkowe (w podpisanej kopercie) -Leki oraz rozpiskę z dawkowaniem (godzina, nazwa leku, dawka) NIE ZABIERAMY NA DROGĘ ŻADNYCH SŁODYCZY, CHIPSÓW, GAZOWANYCH NAPOJÓW. Główne zasady : Jedziemy na obóz PIŁKARSKI, a nie na kolonie czy biwak !!! 1. Sprzęt elektroniczny, każdy może zabrać na własną odpowiedzialność (nie ma potrzeby brać nic innego poza telefonem). Trenerzy nie będą pilnowali, szukali i ponosili odpowiedzialności w przypadku gdy coś komuś zginie lub zostanie skradzione. 2. Telefony będą do dyspozycji chłopców po wieczornej toalecie. W pozostałych godzinach telefony będą wyłączone. W sprawach pilnych można kontaktować się z trenerem (tel. 518 823 495). odbiorę jak tylko będzie to możliwe :) 3. Zawodnik, który nie będzie się odpowiednio odżywiał będzie odsunięty od treningów. 4. Zawodnik, który złamie (przedstawiony po przyjeździe) regulamin obozu wraca do domu (rodzice odbierają dziecko z obozu na własny koszt). POZOSTAŁE SPRAWY PRZEKAŻĘ ZAWODNIKOM PO PRZYJEŹDZIE. Zbiórka w środę (06.07) godz. 10:00 na parkingu pod stadionem (od strony Dinoparku). (http://pomezania2006.futbolowo.pl)