Turniej z okazji dnia dziecka w Kwidzynie

Zapowiadają się bardzo pracowite dwa tygodnie przed naszymi małymi piłkarzami. Już w najbliższą niedzielę z okazji dnia dziecka zagramy na turnieju w Kwidzynie. Jest co cykliczna, coroczna impreza organizowana przez Rodło Kwidzyn. W ubiegłym roku właśnie w Kwidzynie nasza drużyna miała swój turniejowy debiut. Tym razem mimo iż ostatecznie w Kwidzynie nie zagra wcześniej zapowiedziana Legia Warszawa, turniej jest bardzo silnie obsadzony. 10 drużyn biorących udział w imprezie zostało podzielonych na dwie grupy i tak nasza drużyna trafiła do grupy "B" razem z: Zawiszą Bydgoszcz, Concordią Elbląg, Rodłem I Kwidzyn, Rodłem 2007 Kwidzyn.

Na otwarcie turnieju zagramy z gospodarzami. W grupie "A" zagrają: Rodło II Kwidzyn, Olimpia Elbląg, Wierzyca Pelplin, Bałtyk Gdynia, Beniaminek Starogard Gd.

Zawodnicy powołani na turniej do Kwidzyna: Nadia Ratajczyk, Filip Kraske, Oliwier Śpiewak, Ardian Stawski, Jakub Dziedzic, Wiktor Syzdół, Alan Apa, Bartosz Zajączkowski, Adrian Starzec, Fabian Baranowski. Proszę rodziców o potwierdzanie obecności bądź informację o ewentualnej nieobecności.

Gospodarze przeprowadzą nawet relacje live z turnieju, która będzie dostępna pod adresem: http://www.lajfy.com/match/index/date/2014-06-01/id/104677

Początek turnieju o godz. 10. Zbiórka na stadionie w Kwidzynie 9:20. Organizatorzy poza zmaganiami turniejowymi zaplanowali inne atrakcje min. konkurencje i zabawy dla dzieci nie biorących udziału w turnieju, pokazy na koniach itp. także jest to jak najbardziej impreza dla całych rodzin.

Przypominam iż 07.06 kolejny turniej zagramy w Starogardzie Gdańskim (szczegółowe informacje oraz powołania po turnieju w Kwidzynie) a dzień później jesteśmy organizatorami turnieju ligowego w Malborku !!!