Pomezania trzecia w Pelplinie

Miniona niedziela upłynęła pod znakiem sportowych emocji a wszystko za sprawą kolejnego "ligowego" turnieju. Tym razem rozgrywanego w Pelplinie. Na głównej płycie stadionu Wierzycy rywalizowało 7 drużyn: Wierzyca Pelplin I, Wierzyca Pelplin II, Pomezania Malbork, Kp Starogard Gdański, Concordia Elbląg, Wisła Steblewo, Banaczek Pruszcz Gdański. Nasza drużyna zanotowała 3 zwycięstwa, jeden remis i dwie porażki.

Wyniki Pomezanii:

Pomezania Malbork - Concordia Elbląg 1:1 (Filip Kraske)

Pomezania Malbork - Wisła Steblewo 3:2 (Adrian Stawskix2, Fabian Baranowski)

Pomezania Malbork - Kp Starogard 0:3

Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin I 1:3 (Adrian Stawski)

Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin II 5:0 (Adrian Stawskix3, Fabian Baranowski, Alan Apa)

Pomezania Malbork - Banaczek Pruszcz Gdański 4:1 (Filip Kraskex2, Adrian Starzec, Adrian Stawski)

Od wyników dużo ważniejsza była dobra zabawa i piłkarska edukacja. Pomezania zaprezentowała wiele świetnych akcji, z czego powinniśmy być dumni. Jedyną dziewczynką wśród prawie 80 rywalizujących była "nasza" Nadia Ratajczyk, która rozegrała wszystkie spotkania w pełnym wymiarze czasowym.

Skład Pomezanii: Nadia Ratajczyk, Oliwier Śpiewak, Wiktor Syzdół, Jakub Dziedzic, Fabian Baranowski, Filip Kraske, Alan Apa, Adrian Stawski, Adrian Starzec, Bartosz Zajączkowski.

Organizatorem kolejnego turnieju jest Pomezania. Zmagania najmłodszych odbędą się w Malborku na płycie główne stadionu przy ul. Toruńskiej 60 w niedzielę 08.06 od godz. 10. Serdecznie zapraszamy !