Remis na początek

W inauguracyjnym spotkaniu Junior D2 nasza drużyna zremisowała 3:3 (3:1) w derbach Malborka z Olimpico. Pierwsza połowa spotkania udowodniła iż w Pomezanii drzemie spory potencjał. Wynik spotkania otworzył już 7 min. Florian Wiśniewski, na 2:0 podwyższył Fabian Baranowski a po dwudziestu minutach prowadziliśmy 3:0 po bramce Marcina Burego. Prowadziliśmy grę stwarzaliśmy multum sytuacji, niestety chłopcy już w pierwszym spotkaniu przekonali się o tym, że wygrywanie meczy w starszej grupie wiekowej wymaga koncentracji i ciężkiej pracy przez całe spotkanie. Starsze niekiedy aż o 4 lata przeciwniczki wykorzystały naszą słabość i zdołały wyrównać stan rywalizacji.

Oczywiście takie mecze są dla nas bezcennym doświadczeniem i nauką na przyszłość która zaprocentuje.

Pomezania wystąpiła w składzie: Koźbiał, Karaszewski, Śpiewak, Wiśniewski, Starzec, Baranowski, Apa, Maciąg, Szymczak, Bajkowski, Królak, Dziedzic, Bury, Zajączkowski.

Kolejne spotkanie ligowe, tym razem w roli gospodarza rozegramy w niedzielę 18 września na stadionie przy ul. Toruńskiej o godz. 15:00 z Gryfem Tczew, który na inaugurację zremisował w Starogardzie z miejscowym KP 1:1.

W weekend 17/18 września będziemy mogli, zobaczyć wszystkich naszych zawodników w akcji gdyż startuje liga E1 (rocznik 2006)  w której jesteśmy gospodarzem pierwszego turnieju. W tych rozgrywkach w formie turniejowej, będziemy rywalizowali z następującymi drużynami: Grom Nowy Staw, KS Czernin, Orły Tczew, Wisła Drewnica.