Inauguracja ligi Junior D2 - Młodzik

Już jutro (06.09) zainaugurujemy rozgrywki ligowe w Juniorze D2 (Rocznik 2005). Na otwarcie sezonu w pojedynku derbowym spotkamy się z drużyną dziewcząt z Olimpico Malbork. Powołani zostają: Koźbiał, Karaszewski, Śpiewak, Starzec, Baranowski, Hynek, Bajkowski, Maciąg, Wiśniewski, Apa, Szymczak, Zajączkowski, Królak, Dziedzic, Dziedzic, Bury.

Na mecz obowiązuje obowiązkowo: LEGITYMACJA !!!, Dres wyjściowy - żółta bluza, czarne spodnie, białe getry, ochraniacze, przebieramy się w szatni, rodziców uprzejmie proszę o nie wchodzenie do szatni. Po meczu można skorzystać z prysznicy - od przyszłego sezonu obowiązkowo kąpiemy się po każdym meczu.

Zbiórka powołanych zawodników o godz. 15:30 stadion ul. Parkowa.

Mecz w lidze Junior D2 trwa 2 x 30 minut.

Zapraszamy na mecz wszystkich zawodników, również tych którzy nie zostali powołani oraz rodziców i prosimy o doping w inauguracji. Przypominam iż w obecnym sezonie nasza grupa wystąpi w dwóch ligach tj.

- Liga:Junior D2 (Młodzik, rocznik 2005)

- Liga: Junior E1 (Orlik, rocznik 2006)

Szczegóły oraz terminarz ligi E1 pojawią wkrótce na stronie.