Harmonogram turnieju w Gdyni

W sobotnim turnieju w Gdyni udział weźmie 15 drużyn, które zostały podzielone na trzy grupy. Z grupy wychodzą po 2 zespoły i tworzą nowe grupy A i B z zaliczeniem punktów i bramek-strefa miejsc I-VI. Zespoły z miejsc 3 i 4 w grupach tworzą nowe grupy C i D z zaliczeniem punktów i bramek-strefa miejsc VII-XII Zespoły z miejsc 5 w grupach tworzą nową grupę E z zaliczeniem punktów i bramek-strefa miejsc XIII-XV Dzięki uprzejmości organizatorów trafilismy do grupy "C", co sprawia że rozpoczniemy turniej trochę później i nie musimy już o 8:00 meldować się w Gdyni. Poniżej lista wszystkich drużyn biorących udział:

GRUPA "A"

GAP DĄBROWA 1
PIKI GDAŃSK
GEDANIA GDAŃSK 2
ORKAN RUMIA 1
MORENA GDAŃSK

GRUPA "B"

GAP DĄBROWA 2
DRAGON BOJANO
GEDANIA GDAŃSK 1
ORKAN RUMIA 2
SZTORM MOSTY

GRUPA "C"

GAP DĄBROWA 3
AP MOSTY
POMEZANIA MALBORK
BENIAMINEK 03 STAR.
BŁĘKITNI WEJHEROWO

Turniej odbędzie się w Hali Z.S. nr. 14 ul. Nagietkowa 73. Pomezania pierwszy mecz grupowy rozpoczyna o 10.45 z dobrze znaną nam drużyną Beniaminka. Zbiórka wszystkich zawodników na miejscu o godz. 10.15. Proszę aby każdy zawodnik biorący udział był ubrany w dres klubowy. Pozostali zawodnicy, którzy nie zostali powołani na turniej, lub nie wezmą w nim udziału mają trening według planu o godz. 11:00.