6 miejsce w Gdyni

W dniu dzisiejszym nasza drużyna rocznika 2006 rywalizowała na turnieju halowym w Gdyni. W imprezie wzięło udział 15 drużyn, które zostały podzielone na 3 grupy. Pomezania rywalizaująca w grupie "C" na otwarcie turnieju pokonała Beniaminka Starogard Gdański 2:1 (Stawski, samobójcza). Po krótkiej przerwie w drugim meczu zremisowaliśmy bezbramkowo z AP Mosty. W kolejnym spotkaniu pokonaliśmy drużynę gospodarzy GAP Dąbrowa IV, w sosunku 3:0 (Śpiewak, Apa, Stawski). Ostatni grupowy mecz to rywalizacja z Błękitnymi Wejherowo, również ostatecznie zwycięska 2:0 (Stawski, Apa).

5 DĄBROWA IV 4 0 1-11

10 pkt. i pierwsze miejsce w grupie "C" dało przepustkę do fazy zasadniczej turnieju, gdzie los skojarzył Pomezanię z  Orkanem Rumia I (2 drużyna grupy "A") oraz Gedanią Gdańsk I (Zwycięzca grupy "B"). Niestety porażka 0:2 zarówno z Orkanem jak i Gedanią sprawiła iż pozostała nam walka o V miejsce z drużyną GAP DĄBROWA II. Wyrównany pojedynek na minutę przed końcem na swoją korzyść rozstrzygneli gospodarze i ostatecznie Pomezania zajęła 6 miejsce w końcowej klasyfikacji. Bezkonkurencyjna okazała się Gedania Gdańsk, która zdominowała turniej w finale rozgrywając wewnętrzną gierkę Gedania I - Gedania II rozstrzygniętą dopierwo w rzutach karnych, Trzecie miejsce zajął Orkan Rumia I.

Pomezania wystąpiła w składzie: Koźbiał Bartosz, Śpiewak Oliwier, Dziedzic Jakub, Syzdół Wiktor, Baranowski Fabian, Stawski Adrian, Apa Alan, Zajączkowski Bartosz.