4 miejsce w Trąbkach Wielkich

Na 4 miejscu Pomezania rocznik 2006 zakończyła zmagania w turnieju halowym Elnaft Cup w Trąbkach Wielkich. W fazie grupowej młodzi zawodnicy zgromadzili 9 punktów (3:0 z Wisłą Steblewo, 3:2 z Football Pro Academy Gdańsk, 2:1 z Beniaminkiem Starogard Gd., 0:1 z Portowcem Gdańsk) co dało przepustkę do występu w półfinale. W meczu o finał rywalem poza zasięgiem okazał się późniejszy zwycięzca turnieju Jaguar Gdańsk, który odniósł zdecydowane zwycięstwo 6:0 (w finale pokonując Gedanię Gdańsk 9:0!). Natomiast Pomezania w meczu o 3. miejsce ponownie spotkała się z Portowcem i niestety ponownie przegrała, tym razem 0:3. Młodym zawodnikom należą się brawa za walkę i godne reprezentowanie Pomezanii!!!
Skład: Bartosz Koźbiał, Oliwier Śpiewak, Jakub Dziedzic, Wiktor Syzdół, Adrian Stawski, Fabian Baranowski, Alan Apa, Bartosz Zajączkowski.

Elnaft cup