Zakończyliśmy zmagania ligowe

W dniu wczorajszym nasza drużyna zakończyła zmagania ligowe w rundzie wiosennej. Poniżej wczorajsze wyniki oraz strzelcy:Pomezania - Rodło Kwidzyn 3:0 (vo)
Pomezania - Gryf Tczew 4:1  (Zajączkowski, Apa, Królak, Starzec)
Pomezania - Orły Tczew 4:0  (Wiśniewski, Zajączkowski, Królak, Hynek)
Pomezania - Orły Tczew 11:0  (Starzec x2, Hynek x2, Wiśniewski x3, Zajączkwski x2, Królak, Apa)
Pomezania - Gryf Tczew 4:0  (Szymczak, Wiśniewski x3)
Pomezania - Rodło II Kwidzyn 3:0 (vo)

Pomezania: Hoffaman, Starzec, Królak, Hynek,Dziedzic, Zajączkowski, Wiśniewski, Apa, Szymczak.

Miesiąc czerwiec będzie stosunkowo intensywny dla naszej grupy, dwa najbliższe weekendy to wyjazdy do Kwidzyna (05.06 i 11.06) oraz minimum dwa mecze sparingowe( Szczegóły pojawią się na stronie). Ważną kwestią jest także spotkanie organizacyjne rodziców, które mam nadzieję uda się zorganizować jak najszybciej.

Chciałem poinformować iż w każdy poniedziałek po naszym treningu tj. o godz. 19:00 odbywać się będą treningi indywidualne, (40 minut). W najbliższych tygodniach zawodnicy typowani na treningi indywidualne będą po zakończeniu treningu grupowego. Od września pojawi się stały harmonogram.