Udane zakończenie sezonu 2016/17

W dniu wczorajszym zakończyliśmy rozgrywki ligowe w obu ligach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej w których brała udział nasz drużyna. Już od godz. 9:00 rywalizowaliśmy w Drewnicy w ligowym turnieju E1. Wyniki:

Pomezania - Wisła Drewnica 3:3 (Dziuwe, Szymczak, Bury)

Pomezania - Orły Tczew 3:1 (Hynek, Dziuwe)

Pomezania - Grom Nowy Staw 5:1 (Bury, Szymczakx2, Dziuwe, Hynek)

Pomezania - KS Czernin 3:0 (vo)

Pomezania: Koźbiał, Dziedzic, Hynek, Baran, Bury, Chełkowski, Dziuwe, Tosik, Czerniak, Szymczak, Bajkowski, Zajączkowski.

Minęły raptem  cztery godziny i rozpoczynaliśmy kolejną sportową rywalizację, tym razem w Starogardzie Gdańskim w lidze D2 w spotkaniu ostatniej kolejki mierzyliśmy się z KP Starogard. Mecz nie był porywającym widowiskiem, jednak zdecydowanie to Pomezania dyktowała warunki. Wynik dwoma trafieniami otworzył Dominik Fabiś, kolejne bramki dołożyli Apa, Szymczak, Bury oraz zawodnik gospodarzy, który trafił do własnej bramki po akcji i dośrodkowaniu Adriana Starca. Zawodników Kp stać było na dwa trafienia i całe spotkanie zakończyło się wysokim zwycięstwem Pomezanii 6:2, dającym ostatecznie trzecie miejsce w ligowej tabeli.

Pomezania: Hoffman, Hynek, Starzec, Szymczak, Śpiewak, Apa, Bury, Maciąg, Baranowski, Dziuwe, Fabiś, Zajączkowski.

Wkrótce krótkie podsumowanie całego sezonu.