Udane zakończenie rundy jesiennej

W minioną sobotę zakończyliśmy rozgrywki ligowe w rundzie jesiennej. W lidze D2 (rocznik 2005) nasza drużyna podejmowała KP Starogard Gdański, wynik spotkania już w pierwszej minucie otworzył Fabiś, który jeszcze przed przerwą zdobył kolejne dwie bramki. Trzybramkowe prowadzenie po przerwie podwyższyliśmy za sprawą dwóch bramek Miłosza Maciąga, strzelanie zakończył Adrian Starzec. Goście w drugiej części dwukrotnie pokonywali Hoffmana i spotkanie ostatecznie zakończyło się wynikiem 6:2 (3:0). Mimo niesprzyjającej aury kolejny raz nasi zawodnicy zaprezentowali wiele ciekawych akcji, determinację i radość z gry.

Pomezaniia: Hoffman, Hynek, Starzec, Baranowski, Śpiewak, Apa, Fabiś, Zajączkowski, Chełkowski, Szymczak, Wiśniewski, Maciąg, Bajkowski.

Już 2 godziny poczeniu spotkania z KP Starogard nasza drużyna wystąpiła w turnieju ligowym w swoim roczniku (E1) rozgrywanym w Czerninie. Poniżej wyniki oraz strzelcy Pomezanii:

Pomezania - Wisła Drewnica 4:1 (Tosik x2, Bury, Chełkowski)
Pomezania - Grom Nowy Staw 8:1 (Bury x3, Apa x3, Zajączkowski, Fabiś)
Pomezania - KS Czernin 2:1 (Śpiewak, Szymczak)
Pomezania - Orł Tczew 3:0 (vo)

Pomezania: Koźbiał, Hoffman, Szymczak, Hynek, Starzec, Dziedzic, Chełkowski, Bury, Zajączkowski, Tosik, Gliga, Fabiś, Apa, Śpiewak.

Turniej w Czerninie kończył zmagania ligowe w rozgrywkach E1 w rundzie jesiennej obecnego sezonu. Nasza drużyna w łącznie rozegranych 12 spotkaniach odniosła 11 zwycięstw i tylko raz zremisowała, bilans bramek (46-9).