Turniej UHL w Krakowie - Niezbędnik

Dnia 18.11 (piątek) wyjeżdżamy na turniej UHL do Krakowa. Zbiórka powołanych zawodników o godz. 13:00 w stroju klubowych na dworcu PKP. Na turniej należy zabrać:

DOKUMENTY: -Legitymacja szkolna/dowód/paszport

SPRZĘT SPORTOWY:

-Dres klubowy,
-Czarna kurtka ortalionowa,
-PIŁKA !
-Ochraniacze,
-Getry (2 pary)
-Obuwie treningowe 2 pary (korki, turfy)

-UBRANIA:
-Bielizna na każdy dzień (koszulka, skarpetki, majtki)
-Buty do chodzenia (inne niż do trenowania)
-Ciepła zimowa kurtka wyjściowa
-Klapki
-Czapka
-Bielizna termoaktywna
-Rękawiczki

HIGIENA:

-Ręcznik
-przybory toaletowe

INNE:

-Drobne kieszonkowe (w podpisanej kopercie)
-Leki oraz rozpiskę z dawkowaniem (godzina, nazwa leku, dawka)

NIE ZABIERAMY NA DROGĘ ŻADNYCH SŁODYCZY, CHIPSÓW, GAZOWANYCH NAPOJÓW

Główne zasady: Jedziemy na obóz PIŁKARSKI, a nie na kolonie czy biwak !!! 1. Sprzęt elektroniczny, każdy może zabrać na własną odpowiedzialność (nie ma potrzeby brać nic innego poza telefonem). Opiekunowie nie będą pilnowali, szukali i ponosili odpowiedzialności w przypadku gdy coś komuś zginie lub zostanie skradzione. 2. Telefony będą do dyspozycji chłopców w wybranych porach, gdy nie będziemy rozgrywać meczy. W sprawach pilnych można kontaktować się z trenerem (tel. 518 823 495). odbiorę jak tylko będzie to możliwe :) 3. Zawodnik, który złamie (przedstawiony po przyjeździe) regulamin obozu wraca do domu (rodzice odbierają dziecko z obozu na własny koszt). POZOSTAŁE SPRAWY PRZEKAŻĘ ZAWODNIKOM PO PRZYJEŹDZIE. Powrót 20.11 (niedziela) ok. godz. 22:40.