Turniej UHL w Krakowie !

Miło mi poinformować iż w dniach 18.11-20.11 weźmiemy udział w Turnieju UHLSPORT CUP, który rozgrywany jest w Krakowie. W imprezie rozegramy 16 meczy w dużym "balonie" na boiskach ze sztuczną nawierzchnią. Rywalizować będziemy min. z takimi drużynami jak: Wisła Kraków, GKS Tychy, Cracovia Kraków, Rozwój Katowice, SMS Łódź czy FC Sambor (Ukraina). Wyjazd zaplanowany jest na piątek (18.11) godziny popołudniowe, powrót w niedzielę (20.11). Koszt turnieju to 215 zł. od zawodnika (wliczone jest zakwaterowanie oraz pełne wyżywienie). Powołani: Hoffman, Koźbiał, Hynek, Baranowski, Starzec, Śpiewak, Apa, Maciąg, Wiśniewski, Szymczak, Fabiś, Bajkowski, Zajączkowski.

W najbliższych dniach ustalimy formę przejazdu do Krakowa oraz podam listę rzeczy obowiązkowych do zabrania. Rodziców powołanych zawodników proszę o wpłacanie pieniążków do Kierownika, w razie ewentualnych nieobecności proszę o jak najszybszą informację.

Kolejną imprezą będzie czwarta już edycja  Mikołajkowego Turnieju w Malborku, który tym razem odbędzie się w sobotę 3.12.2106 r. w hali ZSP 5. Już dziś mogę zdradzić iż będzie to najsilniej obsadzony turniej z dotychczas rozgrywanych, oczywiście nie zabraknie dwóch drużyn reprezentujących Pomezanię (szczegóły wkrótce).