Podsumowanie weekendu

Miniony weekend nasza drużyna wystąpiła w dwóch wydarzeniach sportowych. W sobotę w lidze D2 na własnym boisku podejmowaliśmy Keramzyt Szprudowo. Było to trudne spotkanie, mimo dużo wyższej kultury gry i dominacji na boisku kolejny raz przekonaliśmy się jak bolesne są błędy własne w meczu ze starszymi rywalami, które zadecydowały o końcowym wyniku i naszej porażce 2:3 (2:1). Chciałbym jednak pochwalić całą drużynę za spotkanie i podkreślić iż nie wynik jest tu najistotniejszy, uczymy się i wyciągamy wnioski. Bramki dla Pomezanii w tym spotkaniu strzelili: Michał Bajkowski oraz Dominik Fabiś.

Pomezania: Koźbiał, Karaszewski, Śpiewak, Hynek, Starzec, Baranowski, Maciąg, Bajkowski, Szymczak, Apa, Wiśniewski, Zajączkowski, Chełkowski, Fabiś.

W niedzielę natomiast w lidze Junior E1 nasza drużyna zdominowała rozgrywki turniejowe na stadionie w Nowym Stawie. Strzelając łącznie 15 bramek tracąc zaledwie dwie...

Poniżej wyniki oraz strzelcy Pomezanii:

Pomezania - KS Czernin 3:0 (Wiśniewski, Szymczak, Chełkowski)
Pomezania - Grom Nowy Staw 5:1 (Wiśniewski x2, Szymczak, Baranowski, Czerniak)
Pomezania - Orły Tczew 3:0 (Królak x2, Bury)
Pomezania - Wisłą Drewnica 4:1 (Baranowski, Wiśniewski x2, Zajączkowski)

Pomezania: Hoffamn, Dziedzic, Chełkowski, Syzdół, Szymczak, Baranowski, Bury, Zajączkowski, Wiśniewski, Królak, Czerniak, Gliga, Śpiewak.

W najbliższy weekend w lidze D2 w sobotę (08.10) o godz. 11:00 na stadionie Mijeskim w Kwidzynie zmierzymy się z miejscowym Rodłem. Liga E1 kolejny turniej rozegra 15/16 października.