MUKS CWZS Bydgoszcz najlepszą drużyną IV edycji Mikołajkowego Turnieju w Malborku !

Miniona sobota od wczesnych porannych godzin przebiegała pod dyktando IV edycji Mikołajkowego Turnieju Piłki Nożnej w Malborku. Zdecydowanie najsilniejsza obsada od czterech lat sprawiła iż w hali ZSP 3 nie było tego dnia nudnych spotkań. Nasze oba zespoły ze zmiennym szczęściem rywalizowały w całych rozgrywkach, oba jednak w spotkaniach ćwierćfinałowych musiały uznać wyższość rywali. Najlepszą drużyną całego turnieju okazał się MUKS CWZS Bydgoszcz, pokonując w finale 4:1 Jaguar Północ. W spotkaniu o III miejsce Chojniczanka Chojnice pokonała Olimpię Elbląg 3:1.

Wyróżnienia indywidualne otrzymali:

- REKORD ŻONGLEREK (475 odbić) : Zach Oskar (Olimpia Grudziądz)
- ZAWODNIK TURNIEJU : Mateusz Sitek (MUKS CWZS Bydgoszcz)
- NAJLEPSZY BRAMKARZ : Sebastian Skiba, Mikołaj Warsiński (Chojniczanka Chojnice)
- KRÓL STRZELCÓW (9 bramek) : Florian Wiśniewski (Pomezania Malbork)

Poniżej wyniki oraz strzelcy Pomezanii:

POMEZANIA BIAŁA - Jaguar Północ 2:4 (Stawski x2)
POMEZANIA ŻÓŁTA - Jaguar Gdańsk 4:3 (Wiśniewski x2, Szymczak, Chełkowski)
POMEZANIA ŻÓŁTA - Olimpia Grudziądz 5:2 (Wiśniewski x4, Bajkowski)
POMEZANIA BIAŁA - MUKS CWZS Bydgoszcz 1:5 (Stawski)
POMEZANIA BIAŁA - Olimpia Elbląg 2:3 (Stawski, Fabiś)

Ćwierćfinały:

POMEZANIA BIAŁA - CHOJNICZANKA CHOJNICE 1:2 (Stawski)

POMEZANIA ŻÓŁTA - OLIMPIA ELBLĄG 1:4 (Bajkowski)

Mecze o miejsca:

POMEZANIA BIAŁA - POMEZANIA ŻÓŁTA 6:2 (Stawskix2, Maciągx2, Starzec, Baranowski, - Wiśniewski, Hynek)
POMEZANIA ŻÓŁTA - OLIMPIA GRUDZIĄDZ 3:0 (Szymczak, Wiśniewski x2)
POMEZANIA BIAŁA - JAGUAR GDAŃSK 2:2 (Starzec, Stawski) d. 2:3

Imprezę zakończyło losowanie oraz wręczanie nagród, każdy zawodnik otrzymał medal, uczestnicy loterii natomiast wzięli udział w losowaniu nagrody głównej w postaci roweru górskiego. Organizacja imprezy zrobiła wrażenie na przyjezdnych zawodnikach oraz trenerach co na pewno motywuje i dopinguje do tego aby za rok było jeszcze lepiej !

Duże podziękowania za pomoc w organizacji turnieju dla: Burmistrza Miasta P. Marka Charzewskiego, Rodziców, Prezesa oraz zarządu klubu MOP Pomezania a także wszystkich sponsorów indywidualnych którzy dołożyli swoją cegiełkę do naszej cyklicznej już imprezy ! DO ZOBACZENIA ZA ROK ! - Trener Arkadiusz Wesołowski.