Mocna inauguracja !

W pierwszym meczu rundy rewanżowej ligi Junior D2 Pomezania nie dała szans Olimpico Malbork pokonując rywali 15:0 (4:0). Był to tym samym udany rewanż za pierwsze spotkanie, które zakończyło się remisem (3:3). Dla Pomezanii strzelali: Szymczak x3, Wiśniewski x3, Dziuwe x3, Apa x2, Fabiś x2, Chełkowski, Bury.

Pomezania: Hoffman, Śpiewak, Chełkowski, Hynek, Starzec, Baranowski, Maciąg, Bajkowski, Szymczak, Wiśniewski, Apa, Fabiś, Bury, Dziuwe.

Najbliższy weekend jest wolny od rozgrywek ligowych w związku z tym w sobotę rozegramy mecze sparingowe na stadionie przy ul. Parkowej z Chojniczanką Chojnice oraz Jaguarem Gdańsk, po zmaganiach odbędzie się wspólne ognisko :)

Najbliższy mecz w lidze D2 rozegramy 13.05 o godz. 11:00 ponownie w Malborku, tym razem naszym rywalem będzie Gryf Tczew.