Inauguracja w Suchym Dębie

Dnia 10.05.2014 r nasz drużyna rozegrała swój pierwszy turniej w tym sezonie organizowany przez Pomorski Związek Piłki Nożnej. W grupie do której zostaliśmy przydzieleni do rozgrywek stanęły drużyny : KP Starogard Gd, Wisła Steblewo, Pomezania Malbork, Concordia Elbląg oraz Banaczek Pruszcz Gd. Tuż po godz. 10 na orliku w Suchym Dębie rozpoczęły się rozgrywki.Gospodarzem była Wisła Steblewo. Zgodnie z zasadami każda z drużyn musiała rozegrać mecz w systemie"każdy z każdym".
Wyniki Pomezanii:
Pomezania Malbork - Concordia Elbląg 0:2
Pomezania Malbork - Banaczek Gdański 1:2
Pomezania Malbork - Wisła Steblewo 2:1
Pomezania Malbork - Wierzyca Pelplin 1:2
Pomezania Malbork - Kp Starogard Gdański 2:1

Skład Pomezanii: Nadia Ratajczyk, Bartosz Koźbiał, Oliwier Śpiewak, Wiktor Syzdół, Jakub Dziedzic, Fabian Baranowski, Filip Kraske, Alan Apa, Adrian Stawski, Bartosz Zajączkowski.

Serdecznie zapraszamy wszystkich fanatyków piłki nożnej na kolejny turniej Juniorów F2, który odbędzie się na Stadionie w Pelplinie dnia 25.05.2014 o godz. 14.30 :-)