Dobra gra w Starogardzie

W dniu wczorajszym nasza drużyna w lidze D2 mierzyła się w Starogardzie Gdańskim z miejscowym Beniaminkiem, drużyną która w dotychczas rozegranych trzech spotkaniach strzeliła 30 bramek, tracąc zaledwie dwie co zapowiadało dla nas bardzo trudną przeprawę.

Początek niedzielnego meczu ułożył się bardzo dobrze, już w drugiej minucie to Pomezania mogła objąć prowadzenie, niewiele pomylił się jednak Miłosz Maciąg. Bardzo ambitna gra naszej całej drużyny sprawiała gospodarzom spore problemy, mimo iż Beniaminek do przerwy zdołał dwukrotnie skierować piłkę do naszej bramki, my również stworzyliśmy kilka dobrych okazji do zdobycia gola.

Druga połowa wyglądała podobnie, gospodarze prowadzili grę, my natomiast cierpliwie pracowaliśmy w defensywie. Po przerwie zobaczyliśmy tylko jedną bramkę, którą strzelili gospodarze i ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Beniaminka 3:0.

Wszystkim naszym chłopakom należą się wielkie brawa za ogromne zaangażowanie, determinację, realizację zadań i wytrwałość. Było to bardzo dobre spotkanie w naszym wykonaniu, co również zauważyli trenerzy gospodarzy.

Pomezania: Koźbiał, Karaszewski, Hynek, Śpiewak, Starzec, Baranowski, Maciąg, Apa, Bury, Bajkowski, Szymczak, Królak, Zajączkowski, Chełkowski.

Już w najbliższy weekend czekają nas kolejne piłkarskie emocje. W sobotę na stadionie przy ul. Toruńskiej w lidze D2 podejmować będziemy Keramzyt Szprudowo w niedzielę natomiast w lidze E1 rozegramy drugi turniej, tym razem rywalizować będziemy w Nowym Stawie.