25.02 Powołania / informacje

W sobotę 25.02 rozegramy mini turniej w systemie 8+1 na dużym boisku w Gdańsku. Powołani: Hoffman, Śpiewak, Chełkowski, Starzec, Baranowski, Dziedzic, Maciąg, Zajączkowski, Szymczak, Apa, Wiśniewski, Fabiś, Bury, Bajkowski, Tosik, Baran, Dziuwe. Mecze rozgrywane będą na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy. ul. Taugutta 29. Zbiórka powołanych zawodników na miejscu w stroju klubowym o godz. 9:30. (obowiązuje: piłka, legitymacja, ochraniacze, białe getry)  W silnie obsadzonej imprezie (Arka Gdynia, Chojniczanka Chojnice, Ap LG) zagramy systemem każdy z każdym, mecz i rewanż. Powołani zawodnicy - proszeni sa o przyniesienie na jutrzejszy trening 10 zł do trenera są to koszta obiadu w sobotę. Wpisowe od drużyny 300 zł (18 zł od zawodnika). A już w kolejną niedzielę 05.03 rozegramy sparingowy trójmecz w Łodzi (szczegóły jutro na stronie)